45 mkw, 3 pokoje, po remoncie, gotowe do zamieszkania
378.000zł
- Typ nieruchomości: Mieszkania
- Rodzaj oferty: Sprzedane!
- Miasto: Płock
- Kod pocztowy: 09-400
- Dzielnica: Tysiąclecia
- Ulica: Kobylińskiego
- Piętro: 3 i 4
- Liczba pokoi: 3
- Liczba łazienek: 1
- Powierzchnia: 45 m²
- Rok: 1970
Wyposażenie
- kuchnia gazowa
- Lodówka
- piekarnik
- Piwnica
- pralko-suszarka
- szafa
- zabudowa meblowa
- Zmywarka
Szczegóły
Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie, które na niewielkim metrażu ( 45,4 mkw.) zawiera 3 pokoje.
Centrum Płocka, al. Kobylińskiego (znany mieszkańcom “Marynarz”), to lokalizacja idealna pod względem dostępu do
placówek oświatowych,
W sąsiedztwie
Mieszkanie dwustronne, posiada pięknie doświetlony pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę z wc. Kilka lat temu przeszło gruntowny remont ( wymiana instalacji , nowe tynki, stolarka, zabudowa stała wykonana pod wymiar w pokojach , w kuchni
pozostaje w cenie mieszkania, wraz ze sprzętami agd ( zmywarka, kuchenka, lodówka, pralko-suszarka
).
Piętro 3 z 4.
Administrator – PSMLW, czynsz 480 zł, do mieszkania przynależy piwnica, w klatce znajduje się wózkownia.
Cena 378 000 zł. do negocjacji. Zapraszamy na prezentację !
Agencja Centrum
605663869
*Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupy danej nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
- ID: 5767
- Opublikowano: 2026-01-07
- Ostatnia aktualizacja: 2026-02-20
- Wyświetlenia: 696